Tunsan Çelik Metal Soyunma Dolabı Modelleri

Güncel soyunma dolabı fiyatlarını öğrenmek için bizi arayabilirsiniz 0212 876 18 44 – 0533 400 74 79

Tekli Soyunma Dolabı

tunsan-tekli-soyunma-dolabi

Altılı Soyunma Dolabı

tunsan-altili-soyunma-dolabi

İkili Soyunma Dolabı

tunsan-ikili-soyunma-dolabi

L Kapılı Soyunma Dolabı

tunsan-lkapili-soyunma-dolabi

Üçlü Soyunma Dolabı

tunsan-uclu-soyunma-dolabi

E. Kilitli Soyunma Dolabı

tunsan-elektronikkilitli-soyunma-dolabi

Dörtlü Soyunma Dolabı

tunsan-dortlu-soyunma-dolabi

0212 876 18 44 – 0533 400 74 79

Soyunma dolapları günümüzde pek çok iş alanında karşımıza çıkar ve ihtiyaca konu olur. Bunun için çözüm yolunu kaliteli ürünleriyle sizin için biz sağlıyoruz. Tunsan Çelik olarak Türkiye’de teknolojinin son noktasını getirerek fark yaratıyoruz.

İş yerlerinde çok sayıda personel çalışmaktadır. Fabrikalar, özel şirketler, spor salonları, işçi soyunma dolabı, okul soyunma odaları vb. gibi birçok toplu alanda soyunma odalarına gerek vardır her zaman. Personelin ya da spora gelen müşterinin, okuldaki öğrencinin kıyafet değiştirmesi gerektiğinden şirketler ya da diğer toplu yerler bu ihtiyaçtan soyunma odaları istihdam ederler. Soyunma odalarına da personellerinin ya da öğrencilerinin, müşterilerinin kıyafetleri düzgün şekilde istiflemeleri için onlara metal soyunma dolabı tahsis ederler. Bazen bu dolaplar işyerlerinde birkaç personel beraber kullanırken bazı şirketler de her personel için ayrı dolap temin eder. Bundan dolayı bu yerlerde dolap ihtiyacı doğar. İşte tam bizde firma olarak bu durumda imdada yetişiriz.

Şimdi gelin şöyle bir ürün yelpazemizden sizlere bahsedelim, bahsedelim ki sizde ihtiyacınız olan dolaplardan uygun alanlarınıza alımı yapabilin. Her alanda çok sayıda kullanılan çelik soyunma dolapları ile başlamak istedim çeşitlerimizi anlatmaya. Çelik dolaplar iş yükü fazla olan yerlerde kullanılmak için üretilmiş olup, çalışanların eşyalarını rahatlıkla bırakabilmesi için kullanışlıdır. Çoğu alanda bu tür dolaplarla karşılaşmanız mümkündür aslında. Yurtlar, spor salonları, hastane, okul, fabrikalarda yani kalabalık ortamlarda aslında aklınıza gelebilecek her alanda bu dolaplar çok tercih edilmektedir. En çok tercih edilen 4 kapılı ve 6 kapılı olanlarıdır. Dayanıklıdır, çünkü tamamen çelikten üretilmiştir. Uzun yıllar kullanılmaya elverişlidir. Genelde elektrostatik toz boyası kullanılır bu boya uzun ömürlüdür.

Yükseklikleri genelde 200 cm olup, derinlik 37 genişlik ise 95’tir. Bu ölçüler standart değildir eğer çok sayıda alınacaksa ve farklı ölçüler istenirse istenilen ölçüde özel üretimlerde yapılabilmektedir firmamızda. Bu dolaplar büyük işlerlerinde, okullarda, askeriye de çok tercih edilmesinin sebebi çekmecelerinin, askılık kısımlarının aynı yerde olması ve bundan dolayı çok fazla yer kaplamamasıdır.

Daha farklı şekilde farklı ebatta çok sayıda dolap üretimi kalitemizden ödün vermeden üretmekteyiz. Dolap çeşitlerimiz ise; Tekli dolaplarımızın tek kapısı mevcut olup, bazen bu tek kapı iki kapı haline de getirilebilir. İkili dolaplar da iki kapısı olup bazen alt kısımlarında olan bank sayesinde yerden yükseltilebilir. Üçlü, dörtlü ve altılı dolaplar ise atlarından da anlaşıldığı gibi üç, dört ve altı kapılı olup isteğe göre üzerindeki şapları farklı tasarlanabilir. L şekilli dolaplar diğer dolaplara göre daha farklıdır. İki kişi kullanılacak dolabı dört kişilik hale getirir. Daha fazla kullanıcı alanı sağlar. Kilit şekilleri ise, istenilen dolaba uygun asma kilit ya da gömme anahtar şeklinde tasarlanır. Başka bir çeşit olan elektronik kilitlerde vardır. Bu dolapların diğerlerinden tek farkı kilidin gömme ya da asma değil de elektronik olmasıdır diyebiliriz. Dolaplarımız üretim aşamasında isteğe göre asma, gömme ya da elektronik kilitli olarak üretilebilir. Renkler isteğe uygun seçilebilir. Askılıklar plastik olabileceği gibi metal de tasarlanabilir. Ebatlarda toplu alımlarda istenildiği şekilde uygulanabilir. Yani; isteğinize göre çeşitlendirebiliriz. Alıcıların düşünceleri her zaman bizim için çok önemli bir yere sahiptir.

Fiyatlarımız ise çoğu firmaya göre daha uygun olup kaliteli ürünlerimizden ödün vermemekteyiz.

Mekanın havasında ve görüntüsünde de fazlasıyla değişiklik yaratabilecek çelik soyunma dolabının imalatı için bir çok yer ile irtibata geçmek mümkün. Üstelik model ve renk yelpazesi de sizi şaşırtacak kadar geniş. Tercihen hafif olması da çoğu konuda avantaj sağlayacaktır. Alandan tasarruf etmeniz ve güven duyarak eşyalarınızı muhafaza etmeniz için bu harika yöntem kesinlikle tavsiye edilir. Büyük markaların ve sektörlerin daima müşterileri ve ya kendi personelleri için kullandığı dolaplar maliyet açısından da sizi zorlayacak bir bütçeye sahip değildir. Şıklık ve rahatlıktan yanaysanız doğru tercih yapmaktasınız denilebilir. Tunsançelik güncel çelik soyunma dolabı fiyatları için 0212 876 18 44 müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Soyunma Dolabı Seçimi Ve Seçenekleri

Fabrikalardan tutunda spor komplekslerine kadar kullanılacak bir çok farklı metal soyunma dolabı modeli bulunmaktadır. Bunlar ergonomik ve kullanışlı olmaları gerekmektedir. Yüksek kalitede elektrostatik toz boya ile yapılan bu ürünlerin, aynı zamanda plastik veya metal askılık seçeneklerinde bulunmaktadır. Kapıdan havalandırma seçeneği olmasının en önemli avantajlarından bir tanesi de içeride bulunan eşyanın herhangi bir şekilde kopması durumunda ve ya uzun müddet kalması durumunda kopması gibi bir durum oluşmamaktadır. Bunun yanı sıra rutubet ve ya nem olabilen ortamlarda çok daha ciddi sıkıntıların önüne geçilmesi sağlanmaktadır. Standart renkleri açık griye olmasıyla birlikte istenilen ölçüde ve değişik ürünler de yapılabilir.

İmalat yapılmasında herhangi bir sıkıntı yoktur. Raf ve askılık özel kullanım ile tercih edilmektedir ve bu kullanımları tamamen sizin isteğinize uygun olarak gerçekleştirilmektedir. Bu tip çelik soyunma dolabı seçimlerinde özellikle dikkat edilmesi gereken kriter, iş yerinin ne üzerine çalıştığıdır. Çünkü, sektör çok önemlidir. Örnek olarak mağazalara verilecek olan soyunma dolapları iki veya üç vardiya çalışan bir işçi sisteminde çok daha basit olabilecekken özellikle gıda işletmelerinde insanların üstüne sinen kokular sebebiyle çok daha farklı şekilde havalandırma sistemlerinin olduğu özel personel dolapları verilmesi gerekmektedir.

İşçi Ranzalarıİşçi Personel Soyunma DolaplarıSoyunma Dolabı Fiyatları

Soyunma dolabı fiyatları göz önünde bulundurulduğunda, aslında kriterler ortaya çıkmaktadır. Bu konuda ilk olarak belirlemiş olduğunuz kriter saat kriteridir. Yani personel dolabında kalacak olan eşyaların kaç saat kalacağını, ayrıca personel dolabına konulacak olan eşyaların ne tür eşyaları olduğu da çok önemli olmaktadır. Bunların yanı sıra örnek vermek gerekirse, temizlik sektöründe uygun soyunma dolapları kesinlikle çelik dolap kullanılırken, gerek temizlik kimyasallarına gerekse nemli ortama dayanıklı olması gerekmektedir. Uzun ömürlü bir kullanım imkanı, ancak bu şekilde sağlanabilmektedir.

Metal soyunma dolabı fiyatları için +90 212 876 18 44 tunsan çelik müşteri hizmetlerinden hemen fiyat bilgisi alabilirsiniz.