Soyunma dolabı fiyatları göz önünde bulundurulduğunda, aslında kriterler ortaya çıkmaktadır. Bu konuda ilk olarak belirlemiş olduğunuz kriter saat kriteridir. Yani personel dolabında kalacak olan eşyaların kaç saat kalacağını, ayrıca personel dolabına konulacak olan eşyaların ne tür eşyaları olduğu da çok önemli olmaktadır. Bunların yanı sıra örnek vermek gerekirse, temizlik sektöründe uygun soyunma dolapları kesinlikle çelik dolap kullanılırken, gerek temizlik kimyasallarına gerekse nemli ortama dayanıklı olması gerekmektedir. Uzun ömürlü bir kullanım imkanı, ancak bu şekilde sağlanabilmektedir.

Plastik dolap tavsiyelerinde, aslında çok ciddi anlamda sıkıntılar ortaya çıkmaktadır. Çünkü özellikle kullanılan temizlik kimyasalları, belli bir zaman sonra bu tarz plastiklere zarar verebilmektedir. Bu yüzden dolayı da kısa dönemli olarak da sizler de personel dolaplarınızı zarar gördüğünü görebilmektesiniz. Fiyatları kadar aynı zamanda da ömürlerini de göz önünde bulundurarak, sizlerin de dolap almanızdır. Sizler için çok daha avantajlı olacaktır. Bunun yanı sıra farklı bir örnek vermek gerekirse, aynı zamanda da gıda işletmelerinde göz önünde bulundurmak gerekir. Ortamda mikroorganizmaların büyümesi ve çoğalması için özellikle eşyaların çok doğru bir şekilde saklanması gerekir. Kolaylıkla temizlenebilir olmaları gerekmektedir. Çünkü özellikle gıda sektöründe çalışan firmaların çok daha sağlıklı ve sıhhatli sonuçlar sunulması için bu tarz işlemler çok önemlidir.

Üniversitelerde de özel elektronik kilitli dolaplar bu şekilde tercih edilmektedir. Bunların yapılmasının en önemli sebeplerinden bir tanesi de özellikle, okullarda bu tarzda durumlarda herhangi bir çalıntı veya hırsızlığın önüne geçilebilmesi adına hem de çok daha sağlıklı sonuçlar sunulması alınan kaliteli işlemler yapılabilir ve böyle soyunma dolapları tercih edilebilir. Sonuç itibariyle bu yüzden dolayı soyunma dolabı fiyatları denildiği zaman bir çok farklı seçenek ve bir çok farklı ürün sizin karşınıza çıkmaktadır.

Güncel soyunma dolabı fiyatlarını öğrenmek için bizi arayabilirsiniz 0212 876 18 44 – 0533 400 74 79

Tekli Soyunma Dolabı

tunsan-tekli-soyunma-dolabi

Altılı Soyunma Dolabı

tunsan-altili-soyunma-dolabi

İkili Soyunma Dolabı

tunsan-ikili-soyunma-dolabi

L Kapılı Soyunma Dolabı

tunsan-lkapili-soyunma-dolabi

Üçlü Soyunma Dolabı

tunsan-uclu-soyunma-dolabi

E. Kilitli Soyunma Dolabı

tunsan-elektronikkilitli-soyunma-dolabi

Dörtlü Soyunma Dolabı

tunsan-dortlu-soyunma-dolabi

0212 876 18 44 – 0533 400 74 79