Arşiv dolabı fiyatları ile ilgili de çok farklı fiyatlar bulunmaktadır bahsetmiş olduğumuz raylı arşiv dolaplarının yanı sıra metalden veya çelikten yapılmış olarak arşiv dolapları da bulunmaktadır. Raylı arşiv dolapları yapılırken tamamen sizlerin isteğinize ve talebinize göre yapılmaktadır. Ancak çelik ve metal arşiv dolapları ağırlıklı olarak belli kompakt seviyelerde yapılmış ve hazır olarak sizlere teslim edilmiş olan dolaplar olarak bilinmektedir. Bu dolapların arasında tamamen işlem sizlerin seçmiş olduğunuz şekle göre yapılır.

Fiyat bilgileri hakkında şunu da söylemek gerekir ki arşiv dolabı fiyatlarında bilinmesi gereken en önemli noktalardan biri kriter olarak, sizlerin belirlemiş olduğunuz adet ve miktarlardır yani ebatlarına göre değişiklik gösterebildiği gibi aynı zamanda da adetlerine göre değişiklik göstermektedir arşivi dolaplarını sizler de ne kadar fazla kullanıyorsanız o kadar fazla farklılık gösterir. Bu durumda da tamamen sizlerin istemiş olduğunuz şekilde bir biçimi göstermektedir.

Tekli Kompakt Arşiv Sistemi

tunsan-tekli-arsiv-sistemi

Üçlü Kompakt Arşiv Sistemi

tunsan-uclu-arsiv-sistemi

İkili Kompakt Arşiv Sistemi

tunsan-ikili-arsiv-sistemi

Dörtlü Kompakt Arşiv Sistemi

tunsan-dortlu-arsiv-sistemi

Arşiv dolabı fiyatlarını telefonla öğrenmek isterseniz bu numaraları arayabilirsiniz. Sabit Telefon: 0212 876 18 44 – Cep telefonu: 0533 400 74 79